Hakkımızda

Hakkımızda - XTEKNOLOJİ İNTERNET HİZMETLERİ
 • Biz Kimiz?

  Resmi olarak 2016 yılının Aralık ayında faaliyete başlamış olan, genç kadroya sahip yenilikçi ve kaliteli hizmeti en uygun şekilde sunmayı hedefleyen bilişim firmasıyız.

 • Visyonumuz

  Vizyonumuz: Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak en öncelikli vizyonumuzdur.

 • Misyonumuz

  Misyonumuz: Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.

 • Kurumsal Bilgiler

  Firma Adı: XTEKNOLOJİ İNTERNET HİZMETLERİ

  Adres: Tahtakale Mahallesi Çağdaş Sokak NO: 21/1/1 Avcılar-İSTANBUL

  Telefon: 0538 975 66 03

  Mail: info@xteknoloji.net

  Vergi Dairesi: İkitelli V.D

  Vergi Numarası: 106 045 40 03

 • Kalite Ve Performans

  Kullandığımız ürün ve altyapılar tamamen sizlere kaliteli hizmet vermeye yönelik seçilmiştir.

  Dell ve HP marka sunucularımızda yüksek performansa sahip işlemciler kullanıyoruz.

 • Uptime Ve Yenilik

  %99.9 oranına varan açık kalma süresi ile karşınızdayız.
  Sistemlerimizi yenileştiriyor, sürekli güncel tutuyoruz.

 • Ekonomik Fiyat Ve Güvenlik

  Fiyat/Performans skalasına göre sizlere en uygun fiyatları sağlıyoruz.

  Güvenliğinizi önemsiyoruz ve bu yüzden daima ek önlemler alıyoruz. İsteyen müşterilerimize özel üst düzey koruma servisi sağlıyoruz.

Altyapı

Türkiye ve Avrupa'nın çeşitli yerlerinde bulunan gigabit hat ile bağlı fiber sunucularımıza hızlı ve sorunsuz erişim sağlanmanızı amaçlamaktayız. xTeknoloji güçlü altyapı hizmeti ile Türkiye'nin sayılı hosting firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Kesintisiz İletişim

Kesintisiz hizmet veren Linux ve Windows sunucularımızla web sitenize erişim sorunlarını minimuma düşürdük. %99.9 uptime garantisi veren sayılı hosting firmaları arasında olmamaktan gurur duyuyoruz. xTeknoloji'i seçin, kesintisiz iletişim ile siz de tanışın.

Destek Merkezi

24 x 7 hizmet veren destek merkezimizle isteklerinizi hızla çözüme kavuşturuyoruz. Herhangi bir soru, görüş ve önerileriniz için destek merkezimize sizi de bekliyoruz.xTeknoloji Destek Merkezi şimdi hizmetinizde.